SNDK Sandisk vadesiz işlemler: fiyatlar ve açık pozisyon

SNDK
Sandisk
Takip et
$1,259
+1.57%
24s hacim$637.68M
Açık pozisyon$538.62M
24s en yüksek$1,266
24s en düşük$1,230
Ağırlıklı fonlama+0.0032%
Borsalar16
SNDK likidasyonları
1H
$80.8K
Long $61.1K
Short $19.7K
4H
$160.4K
Long $113.7K
Short $46.7K
12H
$291.2K
Long $115.9K
Short $175.2K
24H
$585.5K
Long $218.4K
Short $367.1K
Son 24 saatte 161 likidasyon kaydı
Borsalara göre SNDK vadesiz piyasaları
#BorsaPariteFiyat24s değişimHacim (24s)Açık pozisyonFonlama oranı
1BinanceSNDKUSDT$1,259+1.56%$310.19M—+0.0000%
2OKXSNDK-USDT-SWAP$1,259+1.61%$145.05M$98.43M—
3BitgetSNDKUSDT$1,259+1.60%$44.84M$38.35M+0.0000%
4Gate.ioSNDK_USDT$1,259+1.62%$37.25M$175.41M+0.0000%
5Trade.xyzSNDKUSD$1,257+1.59%$35.51M$123.17M+0.0006%
6BitunixSNDKUSDT$1,259+1.59%$13.79M—+0.0217%
7BybitSNDKUSDT$1,259+1.62%$13.64M$27.11M+0.0161%
8LighterSNDKUSDT$1,258+1.35%$11.17M$7.45M+0.0272%
9HTXSNDK-USDT$1,259+0.61%$9.71M$2.05M+0.0597%
10WhiteBITSNDKUSDT$1,260—$5.51M$55.54M+0.0112%
11BingXNCSKSNDK2USD-USDT$1,259+1.66%$4.89M$948.4K+0.0059%
12KuCoinSNDKUSDT$1,258+1.64%$4.32M$8.78M-0.0051%
13AsterSNDKUSDT$1,259+1.51%$670.5K$863.1K+0.0000%
14LBankSNDKUSDT$1,259+1.60%$531.8K—+0.0000%
15Crypto.comSNDKUSDT$1,255+1.59%$484.9K$261.4K+0.0006%
16KrakenSNDKUSDT$1,256+1.45%$120.7K$261.0K-0.0019%
SNDK long/short oranı
BorsaPariteTürLong %Short %
BinanceSNDKUSDTaccount87.99%12.01%
BinanceSNDKUSDTposition81.51%18.49%
BinanceSNDKUSDTtaker49.70%50.30%
BinanceSNDKUSDTtopacc90.39%9.61%
BitgetSNDKUSDTaccount80.93%19.07%
BybitSNDKUSDTaccount79.30%20.70%
Gate.ioSNDK_USDTaccount82.02%17.98%
Gate.ioSNDK_USDTposition38.62%61.38%
Gate.ioSNDK_USDTtaker57.16%42.84%
HTXSNDK-USDTaccount85.00%15.00%
OKXSNDK-USDT-SWAPaccount87.52%12.48%
OKXSNDK-USDT-SWAPposition41.21%58.79%
OKXSNDK-USDT-SWAPtaker45.69%54.31%

SNDK vadesiz işlem verileri hakkında

Sandisk (SNDK) tokenleştirilmiş hisse vadesiz sözleşmeleri şu anda 16 borsada işlem görüyor; 24 saatlik toplam hacim $637,675,330, hacim ağırlıklı ortalama fiyat $1258.69. Kotasyonlar borsalar arasında hafifçe farklılaşır; tablo hacme göre sıralandığı için likiditeyi bir bakışta karşılaştırabilirsiniz.

SNDK için tüm borsalardaki toplam açık pozisyon şu anda $538,619,355, açık pozisyona göre ağırlıklı fonlama oranı ise 0.0032%. Pozitif fonlama oranı long’ların short’lara ödeme yaptığını, yani yükseliş yönlü konumlanmayı gösterir; negatif oran tersini ifade eder. Bu gösterge piyasa duyarlılığını ve pozisyon taşıma maliyetini değerlendirmeye yardımcı olur.

Son 24 saatte SNDK sözleşmelerinde toplam $585,466 likidasyon gerçekleşti; bunun $218,366 kadarı long, $367,101 kadarı short pozisyonlardan olmak üzere 161 işlemde. Yoğunlaşan likidasyonlar genellikle sert fiyat hareketleriyle birlikte görülür ve olası dönüş noktalarına işaret edebilir.

SNDK sıkça sorulan sorular

SNDK vadesiz işlemleri hangi borsalarda yapılabilir?

Sandisk (SNDK) tokenleştirilmiş hisse vadesiz sözleşmeleri şu anda 16 borsada kote ediliyor. Borsa bazında hacim ve açık pozisyonu içeren tam liste yukarıdaki tabloda yer alır ve her dakika güncellenir.

SNDK fonlama oranı nasıl okunur?

Sayfada gösterilen değer, SNDK için tüm borsalar genelinde açık pozisyona göre ağırlıklandırılmış fonlama oranıdır; tek bir borsanın değerinden daha iyi temsil eder. Tabloda borsa bazlı oranlar da listelenir, böylece taşıma maliyetlerini karşılaştırabilirsiniz.

SNDK verileri nereden geliyor?

SNDK için fiyat, açık pozisyon, fonlama oranı ve likidasyon verileri CoinBoss tarafından doğrudan borsaların resmi genel API’lerinden toplanır ve birleştirilir. Üçüncü taraf verileri yeniden yayınlanmaz.

Kaynak: borsaların resmî API'leri, CoinBoss tarafından toplanıp birleştirilir, her dakika güncellenir.