SOXL Direxion Semiconductor Bull 3x vadesiz işlemler: fiyatlar ve açık pozisyon

SOXL
Direxion Semiconductor Bull 3x
Takip et
$84.30
-0.81%
24s hacim$965.42M
Açık pozisyon$530.53M
24s en yüksek$86.89
24s en düşük$82.39
Ağırlıklı fonlama+0.0074%
Borsalar17
SOXL likidasyonları
1H
$218.5K
Long $209.8K
Short $8.7K
4H
$464.4K
Long $380.8K
Short $83.6K
12H
$469.5K
Long $380.8K
Short $88.7K
24H
$508.9K
Long $414.2K
Short $94.7K
Son 24 saatte 145 likidasyon kaydı
Borsalara göre SOXL vadesiz piyasaları
#BorsaPariteFiyat24s değişimHacim (24s)Açık pozisyonFonlama oranı
1BinanceSOXLUSDT$84.28-0.82%$472.97M—+0.0000%
2LBankSOXLUSDT$84.24-0.86%$114.99M—+0.0000%
3BitgetSOXLUSDT$84.37-0.78%$106.52M$61.84M+0.0000%
4OKXSOXL-USDT-SWAP$84.34-0.76%$97.39M$55.37M—
5BybitSOXLUSDT$84.36-0.74%$82.29M$55.12M+0.0301%
6Gate.ioSOXL_USDT$84.35-0.76%$40.83M$235.53M+0.0000%
7MEXCSOXL_USDT$84.30-0.90%$15.10M$17.96M+0.0000%
8Trade.xyzSOXLUSD$84.04-0.96%$14.02M$39.47M+0.0008%
9BitunixSOXLUSDT$84.17-0.96%$6.83M—+0.0229%
10BingXNCSKSOXL2USD-USDT$84.30-0.78%$4.50M$934.4K+0.0320%
11LighterSOXLUSDT$84.11-0.85%$3.92M$1.78M+0.0392%
12KuCoinSOXLUSDT$84.28-0.84%$2.47M$3.59M+0.0000%
13WhiteBITSOXLUSDT$84.31—$1.95M$56.57M+0.0306%
14AsterSOXLUSDT$84.30-0.80%$945.9K$1.58M+0.0000%
15HTXSOXL-USDT$84.24-1.00%$419.4K$490.5K+0.0092%
16Crypto.comSOXLUSDT$82.91-2.48%$158.1K$113.2K+0.0006%
17KrakenSOXLUSDT$84.49-0.60%$111.6K$187.4K+0.0024%
SOXL long/short oranı
BorsaPariteTürLong %Short %
BinanceSOXLUSDTaccount88.81%11.19%
BinanceSOXLUSDTposition73.03%26.97%
BinanceSOXLUSDTtaker49.34%50.66%
BinanceSOXLUSDTtopacc91.57%8.43%
BitgetSOXLUSDTaccount71.41%28.59%
BybitSOXLUSDTaccount78.83%21.17%
Gate.ioSOXL_USDTaccount81.32%18.68%
Gate.ioSOXL_USDTposition44.31%55.69%
Gate.ioSOXL_USDTtaker30.48%69.52%
HTXSOXL-USDTaccount88.89%11.11%
OKXSOXL-USDT-SWAPaccount88.24%11.76%
OKXSOXL-USDT-SWAPposition41.39%58.61%
OKXSOXL-USDT-SWAPtaker46.64%53.36%

SOXL vadesiz işlem verileri hakkında

Direxion Semiconductor Bull 3x (SOXL) tokenleştirilmiş hisse vadesiz sözleşmeleri şu anda 17 borsada işlem görüyor; 24 saatlik toplam hacim $965,422,205, hacim ağırlıklı ortalama fiyat $84.30. Kotasyonlar borsalar arasında hafifçe farklılaşır; tablo hacme göre sıralandığı için likiditeyi bir bakışta karşılaştırabilirsiniz.

SOXL için tüm borsalardaki toplam açık pozisyon şu anda $530,532,858, açık pozisyona göre ağırlıklı fonlama oranı ise 0.0074%. Pozitif fonlama oranı long’ların short’lara ödeme yaptığını, yani yükseliş yönlü konumlanmayı gösterir; negatif oran tersini ifade eder. Bu gösterge piyasa duyarlılığını ve pozisyon taşıma maliyetini değerlendirmeye yardımcı olur.

Son 24 saatte SOXL sözleşmelerinde toplam $508,904 likidasyon gerçekleşti; bunun $414,198 kadarı long, $94,706 kadarı short pozisyonlardan olmak üzere 145 işlemde. Yoğunlaşan likidasyonlar genellikle sert fiyat hareketleriyle birlikte görülür ve olası dönüş noktalarına işaret edebilir.

SOXL sıkça sorulan sorular

SOXL vadesiz işlemleri hangi borsalarda yapılabilir?

Direxion Semiconductor Bull 3x (SOXL) tokenleştirilmiş hisse vadesiz sözleşmeleri şu anda 17 borsada kote ediliyor. Borsa bazında hacim ve açık pozisyonu içeren tam liste yukarıdaki tabloda yer alır ve her dakika güncellenir.

SOXL fonlama oranı nasıl okunur?

Sayfada gösterilen değer, SOXL için tüm borsalar genelinde açık pozisyona göre ağırlıklandırılmış fonlama oranıdır; tek bir borsanın değerinden daha iyi temsil eder. Tabloda borsa bazlı oranlar da listelenir, böylece taşıma maliyetlerini karşılaştırabilirsiniz.

SOXL verileri nereden geliyor?

SOXL için fiyat, açık pozisyon, fonlama oranı ve likidasyon verileri CoinBoss tarafından doğrudan borsaların resmi genel API’lerinden toplanır ve birleştirilir. Üçüncü taraf verileri yeniden yayınlanmaz.

Kaynak: borsaların resmî API'leri, CoinBoss tarafından toplanıp birleştirilir, her dakika güncellenir.